Baťův kanál Vnorovy–přístav plný pohody

To vystihuje vše, bydlíme přímo v areálu přístaviště a máme to tu rádi.

Všechno je tu takové „přírodní“... přístupová cesta, chemická WC ...
to nám dává možnost ukázat, že i takhle to může skvěle fungovat. Takže třídíme odpad a ve stánku s občerstvením dáváme přednost nápojům ve vratných lahvích, podporujeme místní výrobce (třeba naše vyhlášené cigáro z udírny)...
Budeme rádi, když se staneme cílem vaší procházky, když u nás zakotví vaše loď a strávíte tu příjemné chvilky.
Naše Občerstvení Pod majákem funguje od května do září každodenně.
Protože máme rádi děti a jejich usměvavé tváře, vybudovali jsme v areálu naší půjčovny malé, tematicky laděné pískoviště a v nedalekém lese Pohádkovou a Pirátskou stezku.
Ve stánku s občerstvením si zakoupíte speciální notýsek, který vám napoví, kudy se vydat a jak získat razítka. Půjdete od pohádky k pohádce, od úkolu k úkolu. Užijete spoustu zábavy a na závěr vás nemine sladká odměna.
Protože máme rádi zvířata, tak jich tu máme požehnaně. I vy se můžete potěšit jejich milou společností, ale zároveň se mějte na pozoru. Žádná nehlídaná svačinka nepřežije bez úhony.

Představujeme vám:
skvělou hlídačku a oddanou psí kamarádku Betynu
kočky, těch máme momentálně....počítejte se mnou: Rézinka, paní Ježková, Garfield, Marta a Věra, Bubin a Ťapka... 7kousků
holandského zakrského kozlíka Hupíka
5 slepic, skvělých nosnic biovajec, pojmenovaných po princeznách a kohouta Velena
a naši cukrárenskou sekci, zakrské ovečky s půvabnými jmény Fidorka, Nutela, Laskonka, Miňonka a Delisa

V areálu naší půjčovny se dá stanovat, skvěle se tu sedí u ohně a hraje na kytaru anebo jen tak kouká na hvězdnou oblohu.

Napište nám!

Objednávky

objednavky@batuvkanal.cz
Jestli si chcete objednat nějakou z našich loděk, kajaků apod. použijte prosím tento mail.
Prosím pozor, abyste se k nám správně dostali musíte projet vesnicí Vnorovy. Jestliže Vám bude navigace ukazovat cestu ze Bzence do leva, proti proudu Moravy, skončíte u Vnorovského jezu ze kterého se k nám nedostanete.