• Vítejte u nás!

  Vítejte u nás!

  Loď , co voní novotou  -  NOE

  nejnovější loď je bez ohledu na počasí příjemným místem pro Vaše nevšední zážitky na   Baťově kanále...
  Zkuste něco netradičního a vemte rodinu a přátele na palubu.  Na tematicky

  Číst dál
 • Tipy na výlet

  Tipy na výlet

  když tomu chcete přijít na chuť
  (1-3 hodinová plavba)

  Na motorové lodi můžete plout po kanálovém úseku k Veselí nad Moravou a zpět, nebo proplout naší plavební komorou na vyjížďku po řece Moravě.
  Tuto variantu

  Číst dál
 • Školní výlety

  Školní výlety

  NOVINKA!
  Výtvarné hrátky na cestě do pohádky. Malování na kameny, i ti nejmenší si odnesou svoji rybu! Cena 69,-/os ( kameny, barvy, rámeček, drát )

  Plujte s námi do pohádky

  Tento výlet je vhodný pro děti MŠ

  Číst dál
 • 1
 • 2
 • 3

Na co vzpomínáme...

Svatomartinské plavby

zimni plavby

30.dubna 2015 Pálení čarodějnic 
Přijďte společně s námi přivítat jaro. Jako každoročně první akce po dlouhé zimě, kdy se pobavíme společně s našimi ratolestmi. Veselé soutěže, masky, táborák a buřty. Už teď se na vás všechny těšíme.

Červenec - srpen 2015 Divadlo na plavební komoře

rudosi

30.srpna 2015 Neckiáda (už nevím kolikátá)
Jako vždy je poslední prázdninová sobota zasvěcená zápolení na netradičních, vlastnoručně vyrobených plavidlech. Takže konstruktéři, neváhejte a projektujte a sbírejte vhodný materiál na stavbu plavidla. Čeká vás báječné odpoledne plné zábavy a smíchu!tesimese1   tesimese2   tesimese3

Mikuláš 2014 
Jako tradičně k nám připlul Mikuláš i se svými druhy. Byla i pohádka pro děti, nechyběl vánoční strom, jmelí a kovář. Svařák tekl proudem a děti slibovali poslušnost o sto šest. 

Čarodějnice 2014
Letošní pálení čarodějnic jsme kromě zahnání Paní Zimy využili ke slavnostnímu otevření naší Pohádkové stezky, která je od tohoto dne (30.4.2014) trvale zpřístupněná malým i velkým milovníkům pohádek. Děkujeme za hojnou účast všem čarodějnicím a ostatním návštěvníkům.

Divadlo Návštěva ze záhrobí 2014
Divadelní ochotníci Lipovský výkvět se už počtvrté rozhodli čelit rozmarům počasí a hrát u nás přímo na plavební komoře pod širým nebem. A nutno dodat, že to letošní představení bylo opět skvělé. Zjevovaly se bývalé manželky a konečně se všichni naši příznivci, pravidelní návštěvníci i náhodní diváci dozvěděli, kdo je milenkou Hansiho von Schulze. Děkujeme divadelníkům a těšíme se na další společné kulturní chvilky.

Neckiáda a židličkový bazar 2014
Máme rádost, že v letošním roce opět nezklamali naši kamáradi a zřízněné duše a plavidel na startu byla opravdu hojnost. Více než o rychlost zdolání trasy šlo o originalitu plavidla, dobrou zábavu a pohodu celého odpoledne. Sportovní zápolení jsme zakončili tradičně dražbou originálních malovaných židliček a koncertem Pruhovaných potulných pěvců a kapely TotedyNe. A protože jsme se všichni moc snažili, odvezla si ředitelka o.p.s. Šafrán dětem přes 20tisíc korun, které pomohou dětem z kojeneckých ústavů. Děkujeme!

vzpominame1   vzpominame2   vzpominame3